Top Tag

BAYRAM ÖZEL BİTCOİN VE ALTCOİN ANALİZİ – CANLI YAYIN –

Kucoin komisyon indirimli kayıt linki: https://bit.ly/3yy1dVg
Mexc komisyon indirimli kayıt linki: https://bit.ly/3qBKJYu
Huobi komisyon indirimli kayıt linki: https://bit.ly/3HjB1Rk
Gate.io komisyon indirimli kayıt linki: https://bit.ly/3mJYpzH
Binance komisyon indirimli kayıt linki: https://bit.ly/3EBXp6Q

Telegram sohbet kanalımız: https://t.me/bitcoinsinyaltr
Telegram analiz kanalımız: https://t.me/bitcoinsinyaltrr

Bu kanalda ve Telegram kanalları yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu kanalda yer alan bilgiler gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır.
Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu servis kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mert çelebi’nin herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mert Çelebi sorumlu tutulamayacaktır.

#bitcoin #kripto #altcoin #NFT #METAVERSE

You may also like

© Saeculum XXI Rich X Search. All Rights Reserved.