Rich X Search, or simply Rich X, is an amazing web search engine.

💸ICRYPEX’e üye ol Bitcoin Kazan: https://www.icrypex.com/tr/yeni-uyelik
📲ICRYPEX iOS & Android: https://bit.ly/33DliOZ
📲Huawei AppGallery: https://appgallery.huawei.com/app/C105530041

🔥KRİPTO ZOOM CANLI YAYINI🔥

🔴ICRYPEX Araştırma Uzmanı Atakan Kaplan, Kripto Zoom programının yeni bölümünde; küresel piyasalarda artan resesyon endişesini kripto paralar üzerindeki yansımasını, metaverse ve NFT piyasasında yaşanan son gelişmeleri, LINK yükselişini ve daha birçok önemli haber akışını canlı yayında değerlendirecek.

GÜNLÜK KRİPTO PARA GELİŞMELERİ📰

🔶Grayscale CEO’sundan ETF Açıklaması
Bilindiği üzere bugün Bitwise’ın, 6 Temmuz’da da Grayscale’ın Spot #Bitcoin #ETF’i için başvuruları sonuçlanıyor. #Grayscale cephesi son dönemlerde gelebilecek her türlü sonuç için çalışmalarda bulunduklarını belirtmişti. Son olarak şirket CEO’su Michael Sonnenshein da 27 Haziran günü yaptığı açıklamada olası her senaryoya karşı hazırlandıklarını söyledi. Red gelmesi durumunda şirketin olayı mahkemeye taşıması bekleniyor.

🔶Rusya’dan Dijital Varlıklar Sahipleri İçin Vergi Düzenlemesi
#Rusya’da kripto varlık sahipleri için vergi muafiyeti ile ilgili bir kanun taslağı onaylandı. Bu düzenlemeyle bilgi vergisi operatörlerine ve dijital varlık sahiplerine katma değer vergisi muafiyeti uygulanacak. Rusya’da normal şartlarda %20 olan gelir vergisi oranı, yasa tasarısı ile şirketler için %13’e, diğer gruplar için %15’e inecek.

🔶Axie Infinity için Oldukça Olumlu Gelişme
Geçtiğimiz aylarda yaşanan büyük bir hırsızlık olayı sebebiyle #AxieInfinity ve #Ronin arasındaki köprü kapanmış, yüzlerce insan madur olmuştu. Ronin, geçtiğimiz haftalarda köprünün tekrardan kurulacağını ve mağdurların zararlarının karşılanmaya çalışılacağını bildirdi. Dün köprünün açıldığı duyuruldu.
Dünya Devi Şirket #Metaverse’e Giriyor. Ünlü e-ticaret kuruluşu #eBay metaverse ve NFT piyasalarına girmeye hazırlanıyor. Şirket NFT alım-satım, #NTF takası ve gerçek ve sanal ürün satışları için sanal bir ürün pazarı kurmak için başvuruda bulundu.

🔶Fas Merkez Bankası Bitcoin ve Kripto Varlık Regülasyonunu Duyurdu.
#Fas, #kripto varlıkların resmi olarak tanındığı ve kontrol edilmesinin amaçlandığı ülkeler listesine katıldı. Ülkenin merkez bankası Bank Al-Maghrib, global bir finans kuruluşundan aldığı danışmanlık ile birlikte bir kripto regülasyon planı düzenliyor.

🔶Chainlink Ünlü Platforma Listelenmeye Başladı.
#Chainlink, ünlü hisse alım-satım platformu #Robinhood’da listelenmeye başladı. Şirket resmi duyurusunu #LINK’in alım-satıma açılmasından sonra gerçekleşti. LINK bu gelişmeye reaksiyon olarak %4’lük bir yükseliş gerçekleştirdi.

🔶Cosmos Hub Yeni Özelliğini Duyurdu
#Cosmos, Interchain güvenliği ile ilgili yeni bir özellik duyurulacağını söyledi. #Interchain güvenliği bazı uygulamalar ve zincirlerin kendilerini #CosmosHub sayesinde korumasına olanak tanır. Bu geliştirmenin yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanması bekleniyor

ICRYPEX’i Sosyal Medya kanalları üzerinden takip edin, anlık analizlere ulaşın ve kripto paraların teknik analizlerinden, güncel kripto gelişmelerinden anında haberdar olun.

✔️ Telegram grubumuz ile en güncel analizlere ulaşın: https://t.me/icrypex_tr

🔍 ICRYPEX Kripto Para Borsasını keşfedin: https://www.icrypex.com

📈 Günlük ve haftalık kripto para analizleri için: https://bit.ly/38u9Kww

📍 Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için: https://www.icrypex.com/tr/ozellikler/urunler

Sosyal Medya Hesaplarımız
Instagram: https://www.instagram.com/icrypex/
Facebook: https://facebook.com/icrypex/
Twitter: https://twitter.com/icrypex
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/icrypex-crypto-exchange/

📩 Soru, görüş ve önerileriniz için: destek@icrypex.com

© 2022 Rich X Search. All Rights Reserved.